Porady

Program do pobierania plików JDownloader. Jak pobierać przez JDownloader ?

Wiele osób boryka się z problemem pobierania wielu plików na raz. Nie mają ochoty wklepywać cały czas linków do przeglądarki aby móc pobierać pliki. JDowloader to program, który rozwiąże problem monotonnego wklejania linków do przeglądarek. Program ten został stworzony do kolejkowania i automatycznego pobierania plików. Użytkownik w czasie pobierania nie musi się martwić, że za następne 10 minut musi przyjść do komputera i wkleić kolejny link do ściągnięcia. Program JDownloader zrobi to za Ciebie. Ty natomiast w tym czasie będziesz mógł robić co chcesz, czy to oglądać filmy, czy po prostu odejść od komputera i się zrelaksować. Jak tego dokonać ? Dowiecie się poniżej!

1. Najpierw wchodzimy w Google i wklepujemy JDownloader download. Wybieramy pierwszy lepszy link i pobieramy. Program JDownloader jest darmowy.

jdownloader

2. Następnie instalujemy program. Po instalacji czekamy chwilkę żeby JDownloader pobrał wszystkie niezbędne aktualizacje.

 

3. Szukamy linku który chcemy pobrać i wchodzimy w „Zbieracz Linków”

jdown

4. Klikamy na „Dodaj nowe linki”

dasdasd

5. Wyświetli się nam okienko w którym wklejamy linki które chcemy pobrać (można wklejać wszystkie na raz).

jdown2

6. Klikamy przycisk Kontynuuj i czekamy chwilkę aż program przeglądnie wszystkie pliki i rozpozna, które są dostępne.

7. Następnie zaznaczamy plik do pobierania i klikamy przycisk startu

download

Od tej chwili możemy robić co tylko chcemy. Program JDownloader pobierze za nas pliki, które potrzebujemy. Jest to bardzo przydatny program dla ludzi zabieganych, którzy muszą robić kilka rzeczy na raz, lub dla tych którzy po prostu nie lubią ciągłego wklejania linków do przeglądarki.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Tomek

    9 listopada 2022 o 19:49

    Cześć , zawsze korzystałem z Internet Download Manager, ale skończyła mi się licencja. Szukam właśnie czegoś podobnego, z tym , że chciałbym aby po nacisnięciu „Pobierz” na danej stronie internetowej, pobieranie zaczynało się automatycznie poprzez program. Tak właśnie działał Internet Download Manager. Jak znajdę to wrócę tu się podzielić

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na Górę