Porady

Pobieranie i konwertowanie filmów z Youtube. Ściąganie wideo z sieci.

Z naszym poradnikiem ściągniesz film wideo z Youtube, Facebooka, Vimeo, lub Dailymotion i zapiszesz go w dowolnym formacie AVI, MP4, FLV, 3GP i wielu innych. Sprawdź jak bez przeszkód pobierać filmy z sieci i zapisywać je na dysku komputera w wygodnym dla Ciebie formacie. Czyli o pobieraniu i konwertowaniu filmów na przykładzie Youtube’a.

1 Pobieranie filmów z Youtube – zapisywanie wideo do AVI

W celu pobrania wideo z serwisu Youtube i zapisania go do formatu AVI posłużymy się programem o nazwie Freemake Video Converter. Program już był opisywany na łamach naszego portalu komputerowego, dlatego nie będziemy o nim za dużo wspominali. Fremake Video Converter to bezpłatne narzędzie z intuicyjnym interfejsem w języku polskim, które umożliwia nie tylko konwersję wideo  do dowolnego formatu, ale również bezpośrednie pobieranie filmów z serwisów Youtube, Facebooka, Vimeo, Dailymotion, Flickr, LiveLeak i wielu innych.

Po pobraniu i uruchomieniu programu Freemake Video Converter, należy odnaleźć w serwisie Youtube film, który chcemy pobrać i skopiować jego odnośnik:

pobieranie youtubePo skopiowaniu adresu URL, przechodzimy do okna programu Freemake Video Converter i klikamy na przycisk Wklej adres URL:

pobieranie youtubePlik wideo zostanie umieszczony w oknie programu:

pobieranie youtubeTeraz z dolnego menu należy wybrać do jakiego formatu chcemy skonwertować film z Youtube:

pobieranie youtubeW większości przypadków wystarczy konwersja do formatu AVI, który jest obsługiwany przez większość urządzeń. Określamy parametry wejściowe tj. kodek wideo, bitrate, frame rate i klikamy przycisk Konwertuj:

pobieranie youtube

Nastąpi pobieranie pliku wideo, a następnie konwersja do wybranego formatu wyjściowego.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. vidtube

    16 maja 2018 o 01:14

    troche irytujące jest to że trzeba wklejać tego linka, a nie da się wyszukać czegoś z youtube’a

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na Górę