Porady

Clip Converter – czyli jak pobierać filmy przez przeglądarkę dzięki programowi Clip Converter.

W dobie dzisiejszych czasów, często zdarza się, że oglądamy filmy na różnych portalach takich jak chociażby Youtube. Czasami filmy, które oglądamy spodobają się nam na tyle, że chcemy je zachować na dysku na jakiś czas. Tutaj przychodzi z pomocą przeglądarkowy program Clip Converter. Służy on do pobierania różnych plików video i konwertowania ich w przeróżne formaty. Dzięki Clip Converter będziemy mogli pobrać ulubione filmiki i odpalać je kiedy tylko chcemy. Jak z niego skorzystać ? Dowiecie się poniżej!

 1. Najpierw wchodzimy na stronę www.clipconverter.cc.
 2. Następnie w miejscu z napisem „Link do filmiku” wklejamy link z filmem który chcemy pobrać.
 3. Następnie wybieramy format w jaki chcemy skonwertować plik.
 4. Kiedy już wybierzemy format klikamy przycisk „Dalej”.
 5. Zostaniemy przeniesieni do menu wyboru jakości. W zależności od tego jak dobrą jakość wybierzemy, film będzie miał większy rozmiar. Oczywiście filmik musi posiadać daną jakość bezpośrednio na Youtube gdyż nie jest to program, który ma służyć do jej poprawienia, a do pobierania filmików.
 6. Następnie klikamy przycisk start w celu uruchomienia całej procedury.
 7. Po kilku minutach filmik zostanie przechwycony i skonwertowany do odpowiedniego formatu, który wcześniej wybraliśmy. Następnie klikamy przycisk „Zwykłe” co spowoduje pobranie filmiku na nasz dysk twardy.

Program Clip Converter jest bardzo przejrzysty i wygodny w obsłudze co pozwoli nawet największemu laikowi poradzić sobie z pobieraniem filmików przy jego pomocy. Na pewno największym plusem Clip Converter jest fakt, że nie trzeba niczego pobierać. Wszystko odbywa się za pomocą przeglądarki internetowej. Niektóre sposoby pobierania filmików z Youtube pozwalają tylko na pobranie filmu w formacie MP3 co nie zawsze przypada do gustu użytkownikom. Dzięki Clip Converter możemy wybrać format pliku i pobrać go, albo jako film, albo jako plik muzyczny.

1 Komentarz

1 Komentarz

 1. Pan T

  26 stycznia 2017 o 09:15

  Dziękuję za poradnik, program naprawdę dobry – na uwagę zasługuje możliwość wyboru jakości w jakiej chcemy pobrać wideo z YT.

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na Górę