Porady

Wyciszanie filmów video na stronach internetowych – Jak wyciszyć video na stronach internetowych.

Czasami podczas gdy surfujemy sobie po internecie zdarzają się przypadki kiedy nagle, nie wiadomo skąd odpala się jakiś filmik z głośnością na max. Jest to bardzo denerwujące, szczególnie kiedy ma się słuchawki na uszach. Zazwyczaj są to bezsensowne reklamy, które odpalają się bez naszej zgody i powodują niechciany hałas. Jak temu zaradzić ? Dowiecie się poniżej.

1 CHROME

  1. Aby wyciszyć dźwięk w przeglądarce Chrome, należy kliknąć na kartę z otwartą stroną internetową prawym przyciskiem myszy i kliknąć „Wycisz kartę”. Spowoduje to wyciszenie konkretnej karty (w tym przypadku tej, na którą nakierowaliśmy myszką i na której została przeprowadzona operacja).
    tqdkppf
  2. Aby przywrócić dźwięki wystarczy ponownie najechać na zakładkę kursorem, nacisnąć prawy przycisk myszy i kliknąć „Wyłącz wyciszenie karty”
    ddccrpn
2MOZILLA

  1. Aby wyciszyć dźwięk w przeglądarce Mozilli analogicznie jak w Chrome. Należy kliknąć na kartę z otwartą stroną internetową prawym przyciskiem myszy i kliknąć „Wycisz kartę”.
    rhgginw

Od teraz możemy cieszyć się ciszą i spokojem na naszych przeglądarkach. Żadna reklama już nie będzie psuć nam komfortu przeglądania stron internetowych.

 

Komentuj

Napisz Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Na Górę