Porady

Wyciszanie filmów video na stronach internetowych – Jak wyciszyć video na stronach internetowych.

Czasami podczas gdy surfujemy sobie po internecie zdarzają się przypadki kiedy nagle, nie wiadomo skąd odpala się jakiś filmik z głośnością na max. Jest to bardzo denerwujące, szczególnie kiedy ma się słuchawki na uszach. Zazwyczaj są to bezsensowne reklamy, które odpalają się bez naszej zgody i powodują niechciany hałas. Jak temu zaradzić ? Dowiecie się poniżej.

1 CHROME

  1. Aby wyciszyć dźwięk w przeglądarce Chrome, należy kliknąć na kartę z otwartą stroną internetową prawym przyciskiem myszy i kliknąć „Wycisz kartę”. Spowoduje to wyciszenie konkretnej karty (w tym przypadku tej, na którą nakierowaliśmy myszką i na której została przeprowadzona operacja).
    tqdkppf
  2. Aby przywrócić dźwięki wystarczy ponownie najechać na zakładkę kursorem, nacisnąć prawy przycisk myszy i kliknąć „Wyłącz wyciszenie karty”
    ddccrpn
2MOZILLA

  1. Aby wyciszyć dźwięk w przeglądarce Mozilli analogicznie jak w Chrome. Należy kliknąć na kartę z otwartą stroną internetową prawym przyciskiem myszy i kliknąć „Wycisz kartę”.
    rhgginw

Od teraz możemy cieszyć się ciszą i spokojem na naszych przeglądarkach. Żadna reklama już nie będzie psuć nam komfortu przeglądania stron internetowych.

 

Komentuj

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na Górę