Porady

Wise Folder Hider – czyli jak w łatwy sposób ukryć swoje pliki.

Wise Folder Hider to program dla ludzi którzy bardzo cenią sobie prywatność. Umożliwia on ukrywanie bądź blokowanie plików i folderów jak również dodatkowe zabezpieczenia ich hasłem. Sterowanie w tym programie jest dziecinnie proste, wystarczy podać hasło, zalogować się na swój profil i tyle. Aby ukryć plik lub folder wystarczy zaznaczyć go w programie i jednym kliknięciem myszy ukryć. Dodatkowym atutem Wise Folder Hider jest to, że nie obciąża w ogóle systemu i współpracuje z każdym systemem Windows od XP do 10. Nawet użytkownicy starszych systemów będą mogli pozwolić sobie na Wise Folder Hider. Jak używać programu ? Dowiecie się poniżej.

 1. Na początku pobieramy program poprzez wpisanie w google „Wise Folder Hider download”.
  skrin_1
 2. Na otwartej stronie klikamy free download w celu pobrania pliku instalacyjnego.
  skrin_2
 3. Następnie kiedy zakończymy ściąganie, klikamy na pobrany plik i instalujemy program.
  skrin_3
 4. Kiedy program zostanie zainstalowany wyświetli się nam okienko w którym musimy wpisać hasło. Hasło należy wymyślić samemu i zapamiętać, gdyż bez niego nie uruchomimy programu oraz jeżeli pliki które ukryliśmy wcześniej nie zostaną odkryte przez program – przepadną na zawsze.
  dddaa313
 5. Kiedy już podamy hasło wyświetli nam się interface programu. Jak widać Wise Folder Hider jest bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze.
  skrin_4
 6. Jeżeli chcemy ukryć jeden plik, klikamy na opcję „Ukryj plik” po czym w wyświetlonym oknie wskazujemy który plik chcemy ukryć.
  skrin_4 - Kopia
 7. Jeżeli natomiast chcemy ukryć cały folder z plikami klikamy drugą opcję czyli „Ukryj Folder”. Dzięki temu nie będziemy musieli klikać plików pojedynczo. W wyświetlonym oknie wskazujemy co Wise Folder Hider ma ukryć i po sprawie.
  skrin_4

Program Wise Folder Hider na pewno umili życie ludziom, którzy szukają prostoty i bezpieczeństwa. W dobie dzisiejszych czasów wielu ludzi szuka alternatywy aby zabezpieczyć swoje dane na komputerze a ten program na pewno w tej kwesti się sprawdzi.

Komentuj

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na Górę