Internet

Nie umiesz korzystać z Google? Let me Google Cie wyręczy!

Internet to potężne źródło wiedzy, z którego nie wszyscy potrafią korzystać. Widać to zwłaszcza na forach internetowych, gdy użytkownicy dopytują o mało istotne rzeczy, na które informację można znaleźć w pierwszych wynikach wyszukiwania Google. W tym humorystycznym wpisie pokażemy, w jaki sposób nauczyć leniwych użytkowników korzystania z wyszukiwarki Google, za pomocą Let me Google.

1 Dla tych, co nie umieją korzystać z Googla: Let me Google

Let me Google, to ciekawa aplikacja bazująca na wyszukiwarce Google, która pozwala w naszym imieniu wyszukać dowolną treść w internecie. Innymi słowy wystarczy wpisać wyszukiwaną frazę i przekazać link znajomemu, a aplikacja zrobi resztę:

Let me google that for you

Po kliknięciu przycisku szukaj Google, zostanie przygotowany specjalny link, który będziemy mogli przekazać zbyt leniwej osobie, na przykład: http://lmgtfy.com/?q=portal+komputerowy+reinstalacja

Otwierając odnośnik aplikacja automatycznie wpisze szukaną frazę w oknie wyszukiwarki Google i przedstawi nam wyniki wyszukiwania. Jest to prosty sposób na to, aby nauczyć zbyt leniwych użytkowników do korzystania z najpopularniejszej na rynku wyszukiwarki.

5 komentarzy

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na Górę