Porady

360 Total Security – darmowy antywirus prosto z Chin.

Darmowy antywirus 360 Total Security to program, który potrafi to co większość aplikacji z tej dziedziny a dodatkowo może on optymalizować programy systemu Windows tak, aby nasz system przyspieszył w mgnieniu oka.  360 Total Security jak większość programów antywirusowych może skanować system w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, chronić system w czasie rzeczywistym oraz dodatkowo przyspieszyć nasz system. Co zrobić aby zainstalować program oraz przeskanować swój system ? Dowiecie się poniżej.

 1. Aby pobrać owy program należy wpisać ” 360 Total Security download” w wyszukiwarce google i klikamy w jedną z możliwych stron do Downloadu.
  skrin_6
 2. Następnie klikamy download i czekamy aż program zostanie pobrany.
  skrin_3
 3. Instalujemy pobrany program i czekamy aż instalator zakończy swoje działanie.
  skrin_5
 4. Po zakończonej instalacji otwiera nam się interface 360 Total Security.

  skrin_4
 5. Aby zeskanować system w poszukiwaniu wirusów należy kliknąć opcję „Full Check”
  skrin_4
 6. Następnie klikamy „Check now”. W tym momencie program zacznie swoją pracę i będzie wyszukiwał zarażone pliki.
  skrin_4 - Kopia
 7. Kiedy procenty w kółeczku osiągną 100% będzie to oznaczało, że system został zeskanowany. Wtedy wyświetli nam się komunikat ile mamy zarażonych plików i co można z nimi zrobić.
  skrin_3

Program oferuje również sprawdzenie i optymalizację systemu oraz plików. To właśnie sprawia, że jest nieco lepszy od innych darmowych programów antywirusowych. Trzeba przyznać, że Chińczycy zrobili kawał dobrej roboty tworząc 360 Total Security. Według mnie jeden z najlepszych DARMOWYCH programów, który może chronić nasz system przed szkodliwym oprogramowaniem.

Komentuj

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na Górę