PR

Poly RealPresence – innowacyjny system wideokonferencyjny

Wiele ciekawych rozwiązań zostało stworzonych, aby uprościć naszą codzienność i dodać do niej więcej kolorów.

Biznes i technologie – synergia dwudziestego pierwszego wieku

W obecnych czasach trudno sobie wyobrazić, że jeszcze jakieś dwadzieścia lat temu telefony komórkowe oraz internet i sieci komputerowe były nowością i rzadkością. Są to jednak technologie bez których nowoczesny biznes, można powiedzieć – nie istnieje.

Teraz Twoja lokalizacja „nie gra roli”, w rozumieniu, że w każdej chwili możesz się połączyć z ludźmi z całego świata. Dodatkowym atutem nowoczesnych systemów jest tak zwany „efekt obecności”, który znacznie zwiększa komfort prowadzenia wideokonferencji.

Innowacyjne systemy wideokonferencyjne – wysoki standard dla biznesu

Prężny rozwój technologii w naszym życiu, również wpływa na zwiększenie oczekiwań i wymagań, które mamy wobec nowego oprogramowania czy urządzeń, które stosujemy w naszej pracy. Jeśli mówić o systemach wideokonferencyjnych, to wideokonferencje prowadzone przez urządzenia Poly są wyjątkowo wydajne, a co najważniejsze, proste w obsłudze. Już nie potrzebujesz osoby z zaawansowaną wiedzą techniczną, aby ustawić i skonfigurować system do wideokonferencji. W wielu przypadkach możesz zrobić to sam. Dzięki innowacyjnej technologii użytkownik łączy się momentalnie. Wystarczy jedynie podpiąć swój tablet, laptop czy telefon.

Wysoka jakość obrazu i wydajność systemu wideokonferencyjnego (zobacz: https://www.visioncube.pl/offer-item/wideokonferencje/) Poly RealPresence przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Inną, nie mniej ważną, zaletą tego systemu jest jego uniwersalność, co pozwala na dopasowanie zestawu do praktycznie każdego pomieszczenia, które będzie pełnić funkcję sali do wideokonferencji w Twojej firmie.

Wysoka jakość obrazu, innowacyjny system wideokonferencyjny? “Czyli cena powinna być nadzwyczaj wysoka” – pomyśli większość po zapoznaniu się z charakterystykami systemu Poly RealPresense (https://www.visioncube.pl/polycom/offer.html), ale nic bardziej mylnego. Poly dąży do tego, aby oferować swoim klientom nowoczesne rozwiązania do wideokonferencji, których cena zakupu i koszty związane z eksploatacją przyjemnie Cię zaskoczą.

Podsumowując, jeśli szukasz nowoczesnego systemu wideokonferencyjnego dla swojej firmy i nie wiesz jak podjąć właściwą decyzję, zapoznaj się z produktami z serii Poly RealPresense.

Źródło: Notka PR

Komentuj

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na Górę