Gry

Wciągająca gra flash w przeglądarce Haxball. W tą grę zagrasz w każdej wolnej chwili.

Jeżeli masz chwilę wolnego czasu, lubisz gry komputerowe to zagraj w jedną z najbardziej wciągających gier komputerowych dostępnych w przeglądarce internetowej. Haxball to prosta gra online wykonana w technologii flash, która nie wymaga pobierania i instalowania na komputerze. Zobacz jedną z popularnych gier sieciowych, w którą grają tysiące osób z całego świata.

1 Wciągająca i darmowa gra flash w przeglądarce: Haxball

Haxball, to prosta gra wykonana w technologii flash, która cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno w Polsce i na świecie. Zasady gry są bardzo proste i przypominają dwuwymiarową grę w piłkę nożną. Naszym zadaniem (zadaniem naszego zespołu) jest strzelenie gola do bramki przeciwnika – wygrywa drużyna, która strzeli w określonym czasie największą liczbę bramek.

wciagajaca gra flashW grze Haxball poruszamy się okrągłym krążkiem za pomocą klawiszy strzałek (ewentualnie W,A,S,D) i odbijamy piłeczkę za pomocą spacji (ewentualnie X). Mogłoby się wydawać, że nie ma w tym nic nadzwyczajnego i gra jest banalnie prosta, jednak po pierwszych kilku minutach gry zauważymy, że taktyka w grze ma ogromne znaczenie, a samolubna gra zakończy się klęską.

Osoby, które dłużej grają w grę Haxball potrafią znakomicie wyczuć moment, w którym należy podać piłkę do innego gracza, lub odbić ją od bandy boiska, aby zrobić „zwód” i tym samym obejść przeciwnika.

Po uruchomieniu gry Haxball, będziemy musieli podać pseudonim, a następnie dołączyć do jednej z istniejących gier, lub założyć własny stół klikając na przycisk Create Room:

wciagajaca gra flashPo utworzeniu własnej gry, należy określić liczbę graczy, którzy mogą dołączyć do stołu (max players) i kliknąć na przycisk Create.

wciagajaca gra flashDołączamy do jednego z zespołów (czerwonych, lub niebieskich) i czekamy, aż na nasz stół wejdą pozostali gracze – oczywiście w każdej chwili możemy rozpocząć grę (to my ustalamy zasady ilu będzie graczy na boisku). Dodatkowo w menu głównym, możemy określić limit punktów, limit czasu, oraz wybrać jeden z kilku rodzajów stadionów (duże, małe, okrągłe itp..).

6 komentarzy

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na Górę