Porady

Jak sprawdzić nasz klucz do systemu Windows – sprawdzanie klucza do Windows.

W dzisiejszych czasach, ludzie w pogoni za pracą, rodziną i pieniędzmi często gubią różne rzeczy. Tak tez może stać się z naszym systemem Windows. Odłożymy płytę z kluczem w jakieś miejsce, a potem nie pamiętamy co, gdzie i jak. Systemu są często dosyć drogie co jest sporą stratą gdy zgubimy płytę instalacyjną z kluczem. Użytkownicy laptopów również borykają się z tym problemem gdyż zazwyczaj nie dostają płyty, tylko obraz na ukrytym dysku oraz cd-key, znajdujący się z tyłu obudowy. Czasem zdarza się tak, że klucz ten się zedrze, poplami albo zwyczajnie wyblaknie co będzie sporym problemem dla użytkownika w razie gdyby chciał od nowa postawić system Windows. Ale jest na to sposób. Na internecie znalazłem program Microsoft Product Key Finder. Jest to świetny program, który pomoże nam wszystkim. Odczyta nasz klucz do systemu i wyświetli go na ekranie. Jak z niego skorzystać ? Dowiecie się poniżej.

  1. Na początek sciągamy program Microsoft Product Key Finder http://ccm.net/download/download-9800-microsoft-product-key-finder z podanego linku.
  2. Następnie instalujemy program na naszym komputerze.
  3. Kiedy instalator zakończy swoją pracę włączamy program. Automatycznie po włączeniu, Microsoft Product Key Finder wyświetli nam na ekranie nasz klucz do systemu. Dzięki temu będziemy mogli sobie go skopiować i zapisać gdzieś w bezpiecznym miejscu.
Komentuj

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na Górę