Porady

Spotify – darmowy program do słuchania muzyki online.

Spotify to program który pozwala nam słuchać wszelakiej muzyki przez internet. Utwory są dobiera zgodnie z naszymi upodobaniami. To my decydujemy czego chcemy słuchać. W programie Spotify znajduje się muzyka z całego świata. Każdy z nas znajdzie tam gatunek, który przypadnie mu do gustu począwszy od muzyki klasycznej, skończywszy na muzyce elektronicznej takiej jak Trance czy Hardstyle. Program oferuje również przeglądanie bazy utworów według wykonawców, przez co łatwiej będzie można znaleźć swoje ulubione utwory. Ciekawą opcją jest również to, że Spotify pozwala na komentowanie utworów. Każdy może wyrazić opinię na temat utworu. W Spotify oczywiście nie mogło również zabraknąć tworzenia własnych playlist z ulubionymi kawałkami, którymi możemy podzielić się ze znajomymi i pokazać im najnowsze znaleziska w świecie muzycznym. Jak stworzyć taką playlistę pokażę poniżej.

 1. Oczywiście aby utworzyć playliste w Spotify, musimy najpierw posiadać program. W tym przypadku wchodzimy w Google i wpisujemy w przeglądarce „Spotify” i wchodzimy w pierwszą stronę.
  spotify
 2. Następnie aby pobrać program zostaniemy poproszeni o rejestrację. Jest to wymagane, ponieważ to na tym koncie będą zapisywane nasze playlisty.
  spotify 2
 3. Po udanej rejestracji i akceptacji maila logujemy się na stronę i pobieramy program klikając „Pobierz”.
  spotify 3
 4. Następnie instalujemy program. Jest on całkowicie darmowy.
 5. Po udanej instalacji logujemy się na uprzednio stworzone konto.
  spotify 4
 6. Kiedy zalogujemy się już na swoje konto możemy zaraz na wejściu poszukać swoich ulubionych artystów wpisując ich pseudonimy w wyszukiwarce.
  spotify 5
 7. Aby utworzyć własną playlistę należy natomiast kliknąć przycisk „Nowa Playlista”
  stfy1
 8. Następnie nazywamy swoją playlistę według własnego uznania.sptfy 2
 9. Kiedy playlista zostanie utworzona klikamy na nią w bocznym panelu Spotify. Program automatycznie zmieni swój interface aby wygodniej dodawało się nam nasze ulubione kawałki.
 10. Aby dodać kawałek do playlist należy go wyszukać w wyszukiwarce. Tej samej która jest w punkcie 6.
  spotify 5
 11. Aby utwór został wpisany do playlisty, po jej wyszukaniu wystarczy przeciągnąć go myszką na listę odtwarzania.
  sptfy123

Po wszystkim możemy cieszyć się naszymi ulubionymi utworami w jednym miejscu. Spotify to bez wątpienia jeden z lepszych programów do słuchania muzyki. Oferuje on bardzo duży wybór piosenek oraz bardzo przyjazny interface, który na pewno przypadnie do gustu sporemu gronowi odbiorców.

1 Komentarz

1 Komentarz

 1. Blog technologiczny

  2 marca 2023 o 09:59

  Potwierdzam, najlepsza usługa tego typu – używam od czasu wejścia do Polski.

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na Górę