Porady

Przywracanie cofania do poprzedniej strony za pomocą „Backspace” w Google Chrome – Jak przywrócić cofanie do poprzedniej strony w Google Chrome ?

Ostatnimi czasy Google robi coraz to częstsze update swojej przeglądarki. Jest to spowodowane chęcią jej usprawnienia i fakt wychodzi to całkiem dobrze, lecz czasem, producenci niestety dodają pewne przydatne opcje kosztem innych. Tak jest i w tym przypadku. Google Chrome niestety nie posiada już swojego skrótu klawiszowego „Backspace” dzięki któremu można było się cofać do poprzedniej strony. Dla jednych było to powodem dla której używali tej przeglądarki a dla innych powodem dla którego jej nienawidzili. Dzisiaj pokażę wam jak przywrócić tą opcję do naszej Googlowej przeglądarki.

Aby przywrócić dawny skrót powrotu do poprzedniej strony należy ściągnąć odpowiedni addon do naszejgo Google Chrome. Poruszanie między stronami jest nadal możliwe poprzez używanie kombinacji klawisza alt + strzałek lewo lub prawo. Jeżeli jednak chcecie powrócić do klawisza backspace musicie zrobić to w następujący sposób:

 1. Aby to zrobić należy wejść w USTAWIENIA.
  skrin_17
 2. Następnie w ustawieniach szukamy opcji „Rozszerzenia”.
  skrin_19
 3. Następnie na samym dole wybranej opcji jest coś takiego jak „Pobierz więcej rozszerzeń”
  skrin_20
 4. Przeglądarka automatycznie otworzy Web Store gdzie można znaleźć różne przydatne rozszerzenia do przeglądarki Google Chrome.
  skrin_21
 5. Następnie w wyszukiwarce wpisujemy szukaną frazę, w tym przypadku „Backspace”.
  skrin_22 (2)
 6. Po tym Web Store pokaże nam jakie rozszerzenia są dostępne. Wybieramy jedno z nich i klikamy „Dodaj do Chrome”.skrin_22
  Teraz już możecie się cieszyć przywróconą opcją powrotu do poprzedniej strony za pomocą klawisza „Backspace” w waszym Google Chrome.
Komentuj

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na Górę