Gry

PokerTH – czyli umilenie czasu z PokerTH

Niekiedy, zmęczeni pracą czy też innymi obowiązkami, chcemy na chwile odpocząć. Ludzie robią to w różnoraki sposób. Jedni lubią pójść do łóżka i zasnąć, jedni poczytać książkę, a jeszcze inni pograć na komputerze w coś co pomoże się zrelaksować. Świetną grą w którą można pograć casualowo jest właśnie Poker TH. Jest to gra w pokera Texas Hold’em dzięki której będziemy mogli bez żadnego stresu pograć na wirtualne pieniądze. Poker TH będzie gratką dla każdego mężczyzny, który lubi czasem przejść się do kasyna lub pograć w pokera ze znajomymi. Jak pobrać grę ? Dowiecie się poniżej!

  1. Na początek pobieramy grę. W tym celu wpisujemy w google Poker TH i pobieramy aplikację.
  2. Następnie kiedy gra zostanie pobrana instalujemy ją. Klikamy dwukrotnie na aplikację i podążamy za podanymi w instalatorze krokami. W menu języków do wyboru, klikamy oczywiście język polski.
  3. Następnie włączamy grę za pomocą ikonki która pojawiła się na pulpicie po instalacji.
  4. W grę możemy grać na różne sposoby. Możemy grać z komputerem, online lub z kolegami za pomocą utworzonej ówcześnie sieci.
  5. Jeżeli chcemy zagrać przykładowo z SI klikamy opcję „Graj z komputerem”. Na początku musimy wybrać ile osób ma być przy stole i początkowy budżet dla każdego gracza.
  6. Kiedy już wszystko ustawimy klikamy „OK” i możemy zacząć grę.
  7. Jeśli chcemy podnieść kwotę, klikamy na Raise. Jeżeli jednak nie chcemy tego zrobić, klikamy na Call ( czyli inaczej sprawdzenie gracza). Jeśli mamy naturę ryzykanta i chcemy postawić całą kwotę, klikamy przycisk All-In. Klikając na Bet, podbijamy, czyli umieszczamy żetony w puli. Kliknięciem na Check sprawdzamy. Jeśli w pewnym momencie zechcemy wycofać się z kolejki, klikamy na Fold.

Myślę, że gra PokerTH sprawi frajdę niejednej osobie i pomoże się zrelaksować po ciężkim dniu pracy lub innych równie męczących obowiązkach. Dzięki rozbudowanemu systemowi będziemy mogli pograć zarówno z komputerem jak i ze znajomymi co czyni PokerTH idealną grą sieciową jak i singleplayer. Polecam każdemu maniakowi pokera, który nie lubi przegrywać prawdziwych pieniędzy.

Komentuj

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na Górę