Gry

Najnowszy mod do gry Gothic II: Noc Kruka – Gothic II: Requiem

Jest wielu ludzi na świecie którzy kochają serię Gothic. Od kilku lat wychodzą do nich mody i dodatki, które mają uprzyjemnić rozgrywkę fanom serii. Niedawno został wydany mod do Gothic II pod nazwą Requiem. Jest tworzony od kilku lat i nadal jest w fazie „BETA”. Dodatek zmienia prawie wszystko w grze. Dzięki dodatkowi Requiem, Gothic nabiera zupełnie nowego sensu. Rzeczy jest bardzo wiele, ale spróbuję wymienić te najbardziej istotne:

 • wprowadzenie walki dwoma mieczami czego we wcześniejszych wersjach Gothic nie było.
 • wiele nowych zbroi i broni, które można znaleźć podczas rozgrywki.
  skrin_10
 • Nowe postacie, które możemy spotkać błąkając się po miastach. Jedną z nich jest sam Geralt. Nie wierzycie ? Zobaczcie sami!
  skrin_9
 • O wiele lepsza grafika i lepsze modele zarówno postaci jak i otaczającego nas środowiska.
  skrin_11
 • Wprowadzenie nowych przeciwników, albo w sumie starych, gdyż wielu z nich pochodzi z Gothic I.
 • System walki został ulepszony. Nie tylko pod względem samej walki broniami, ale również pod względem przeciwników. W Requiem każdy przeciwnik posiada swoje unikatowe statystyki oraz czułe punkty. Gracz będzie musiał się nieco pogłowić jak pokonać poszczególnych przeciwników.
 • W Requiem w końcu nie zabijesz Lodowego Golema z lodowego czaru. Wszystko zostało zbalansowane tak, aby gracz musiał się troszkę potrudzić oraz pomyśleć by przejść dalej.
 • Dodano wiele nowych questów które umilą grę i pozwolą na odkrywanie nowych rzeczy, których nie było w poprzednich częściach.

To i wile innych rzeczy będziecie mogli zobaczyć pobierając ten świetny dodatek.  Requiem będzie wyzwaniem nawet dla ludzi którzy są już obeznani w Gothic’u gdyż wszystkie te zmiany sprawiły, że gra jest zupełnie inna niż była wcześniej. Na pewno fanom serii spodoba się zamysł twórców i sprawi, że od nowa pokochają Gothic’a już nie jako „Noc Kruka” a jako świeży tytuł „Requiem”.

Komentuj

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na Górę