Internet

Kolaż ze zdjęć online, w kilku krokach za darmo!

Masz wolne miejsce na ścianie, które chciałbyś przyozdobić zestawem zdjęć? W kilku krokach pokażemy Ci jak zrobić kolaż ze zdjęć w internecie, wykorzystując darmową aplikację Loupe. Załaduj zdjęcia i wybierz wzór, który chciałbyś uzyskać ze zdjęć i gotowe. Przeczytaj jak zrobić kolaż zdjęć w internecie, za darmo.1 Jak stworzyć kolaż ze zdjęć online

Wiele programów graficznych umożliwia zaprojektowanie kolażu ze zdjęć, na przykład Photoshop, lub Picasa – jednak wymagają one często posiadania specjalistycznej wiedzy z zakresu grafiki komputerowej. Inaczej jest w przypadku aplikacji internetowej Loupe Collage, która umożliwia stworzenie bezpłatnego kolażu ze zdjęć w internecie, bez posiadania jakichkolwiek umiejętności.

kolaz ze zdjec wwwPo wpisaniu adresu aplikacji w pasku przeglądarki internetowej, należy dodać zdjęcia, które mają wejść w skład projektowanego kolażu – Add Photos. Będziemy mogli załadować zdjęcia znajdujące się na dysku naszego komputera, lub wykorzystać grafiki umieszczone na przykład na portalach społecznościowych Facebook, lub Google+.

ladowanie zdjec kolaz loupePo załadowaniu zdjęć przejdziemy do głównej części aplikacji, w której przyjdzie nam określić wygląd kolażu – a więc sposób ułożenia zdjęć – mamy do wyboru kilkanaście różnych figur, od tych przypominających zwierzęta (rybę, kaczkę, żyrafę, słonia), po różnego rodzaju kształty i symbole (serce, kółko, trójkąt).

kolaz ze zdjec w internecie za darmo

Do naszego kolażu możemy dodać również napisy, lub obramowanie – gdy plik chcemy zapisać, wystarczy kliknąć przycisk Save.

18 komentarzy

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na Górę