Internet

Filmy bez limitów i rejestracji. Gdzie oglądać filmy i seriale online?

W internecie pojawia się coraz więcej miejsc, które umożliwiają oglądanie filmów i seriali. Często producenci stacji telewizyjnych na swoich stronach internetowych udostępniają player wideo umożliwiający oglądanie wybranych odcinków seriali, a nawet pełnych filmów wideo. Przeczytaj gdzie można bez limitów i bez potrzeby rejestracji oglądać popularne filmy i seriale.

4 Filmy i seriale na Iplex

Iplex, to kolejny z serwisów typu VOD, który umożliwia głównie oglądanie filmów w internecie. Iplex został podzielony na trzy pakiety: darmowy, płatny – iplex zero, oraz iplex plus. Pierwszy z pakietów pozwala za darmo obejrzeć kilkanaście wybranych propozycji filmowych, wśród których znajdziemy między innymi filmy: Zaginiony wojownik, Largo Winch 2, Zawód gangster, W imieniu prawa, Quo Vadis, Exit, Kod 46.

Filmy za darmoŹródło: iplex.pl
Aby korzystać z serwisu, należy posiadać przeglądarkę internetową obsługującą wtyczkę Adobe Flash Player.

 5 AXN Player

AXN Player, to portal umożliwiający odtwarzanie filmów i seriali wideo emitowanych przez stację AXN. Znajdziemy tutaj szereg najpopularniejszych seriali dla młodzieży i nie tylko, na przykład: Teen Wolf: Nastoletni wilkołak, Wybraniec, The Shield, ale również Na gorącym Uczynku, Królowie Gratów, lub Sposób na Morderstwo.

axn playerŹródło: axn.pl

AXN Player umożliwia oglądanie wybranych odcinków przez określony czas, po upływie którego zostają udostępnione kolejne seriale i dokumenty wideo. Wadą playera jest fakt, że nie upublicznia on pełnych sezonów seriali telewizyjnych, ale zazwyczaj określone odcinki (często w kolejności chronologicznej). Podyktowane jest to między innymi tym, aby stacja telewizyjna nie straciła na oglądalności, a użytkownicy częściej wracali na portal w poszukiwaniu nowości.

Strony: 1 2

5 komentarzy

5 Comments

 1. mtk83

  7 czerwca 2016 o 22:13

  Najlepsze filmy bez limitów można oglądać na: ogladajtv.pl

 2. koolo2110

  21 listopada 2016 o 14:34

  Ze swojej strony polecił bym Wam serwis na którym ze znajomymi oglądam filmy online bez limitu oraz seriale online w bardzo dobrej jakości http://tbfilm.pl

 3. MACIEJ

  4 grudnia 2016 o 11:34

  Co by tu niepowiedziec 😛 ale polecam goraco http://dvo24.pl oraz http://www.chomikolandia.pl czy bajki online http://videorakiera.pl!

 4. monia1212

  18 marca 2019 o 12:37

  Ja oglądam tu https://cda-tv.pl/

 5. Jerry Kulesza

  4 września 2020 o 09:00

  Polecam https://mojseansik.pl oglądam z zagranicy i działa!

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na Górę