Internet

Filmy bez limitów i rejestracji. Gdzie oglądać filmy i seriale online?

W internecie pojawia się coraz więcej miejsc, które umożliwiają oglądanie filmów i seriali. Często producenci stacji telewizyjnych na swoich stronach internetowych udostępniają player wideo umożliwiający oglądanie wybranych odcinków seriali, a nawet pełnych filmów wideo. Przeczytaj gdzie można bez limitów i bez potrzeby rejestracji oglądać popularne filmy i seriale.

1 Filmy i seriale bez limitów: online

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, na własny użytek można oglądać filmy i seriale, które zostały wcześniej publicznie udostępnione (tzn. miały swoją premierę). Innymi słowy możemy całkowicie legalnie pobrać z internetu film na dysk komputera i obejrzeć go na dużym ekranie. Należy jednak pamiętać, aby pobierając filmy jednocześnie ich nie rozpowszechniać – w ten sposób często działają sieci Torrent, P2P – to jest złamaniem prawa.

Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać
z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego”

Źródło: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych, art. 23, pkt.1 1

W tym artykule zostaną przedstawione całkowicie legalne serwisy udostępniające filmy i seriale, z których możemy korzystać za darmo. Filmów i seriali nie będziemy musieli pobierać na dysk komputera, obejrzymy je za pomocą przeglądarki internetowej, w dodatku bez limitów.

2 Vod: filmy i seriale online

Grupa Onet oddała w ręce internautów serwis umożliwiający oglądanie filmów i seriali online: Vod.pl

Vod - Filmy i seriale online - vod_plŹródło: Vod.pl
Vod Onet, czyli wideo na żądanie posiada mnóstwo filmów, seriali i dokumentów dostępnych dla każdego. Aby obejrzeć część materiałów na stronie wymagane jest uiszczenie odpowiedniej opłaty – zazwyczaj niecałych 10 złotych. Istnieje jednak szereg materiałów, które zostały opublikowane całkowicie za darmo – jedynym ograniczeniem są pojawiające się co jakiś czas reklamy.

Aby korzystać z serwisu Vod platformy Onet, należy posiadać przeglądarkę internetową wyposażoną w plugin Adobe Flash Player, oraz Microsoft Silverlight. Dodatkowym wymaganiem jest, aby użytkownik chcący obejrzeć materiał wideo pochodził z terytorium Polski.

filmy i seriale onlineŹródło: vod.pl
Platforma została podzielona na kilka kategorii umożliwiających oglądanie filmów, seriali, dokumentów, oraz programów telewizyjnych i bajek dla dzieci. Znajdziemy tutaj między innymi takie produkcje jak: Spartacus, M jak Miłość, Na sygnale, Ojciec Mateusz, Królestwo. Wbudowana wyszukiwarka umożliwia określenie gatunku filmowego, ale również tego, czy chcemy wyszukać filmy darmowe, lub płatne.

3 TVN Player – filmowe propozycje TVN’u

Grupa telewizyjna TVN, w skład której wchodzą takie stacje jak, na przykład TVN, TVN 7, TTV, TVN Turbo utworzyła serwis Player.pl, który umożliwia oglądanie filmów, seriali, programów telewizyjnych i bajek dla dzieci całkowicie bezpłatnie.

vod player tvnŹródło: player.pl

Znajdziemy tutaj niemal wszystkie popularne programy telewizyjne wchodzące w skład stacji TVN’u, na przykład: Kuchenne Rewolucje, Kryminalni, Kasia i Tomek, Będzie PGan zadowolony, Emil łowca fotoradarów, Gliny, Konwój, Handlarze, Inicjacja, Nie do Wiary i wiele innych.

kanaly tv playerŹródło: player.pl
Ofertę programową możemy przeglądać zarówno z katalogu, wybierając gatunek, który nas interesuje, ale również według kanału telewizyjnego: TVN, TVN24, TVN Style, TVN Turbo, TVN7, TTV i kilku innych.

Podobnie jak w poprzednim serwisie, aby móc oglądać darmowe filmy i seriale niezbędne jest posiadanie przeglądarki internetowej wyposażonej we wtyczkę Adobe Flash Player, oraz Microsoft Silverlight. Większość materiałów dostępnych w serwisie możemy obejrzeć bez konieczności rejestracji i logowania.

Strony: 1 2

5 komentarzy

5 Comments

 1. mtk83

  7 czerwca 2016 o 22:13

  Najlepsze filmy bez limitów można oglądać na: ogladajtv.pl

 2. koolo2110

  21 listopada 2016 o 14:34

  Ze swojej strony polecił bym Wam serwis na którym ze znajomymi oglądam filmy online bez limitu oraz seriale online w bardzo dobrej jakości http://tbfilm.pl

 3. MACIEJ

  4 grudnia 2016 o 11:34

  Co by tu niepowiedziec 😛 ale polecam goraco http://dvo24.pl oraz http://www.chomikolandia.pl czy bajki online http://videorakiera.pl!

 4. monia1212

  18 marca 2019 o 12:37

  Ja oglądam tu https://cda-tv.pl/

 5. Jerry Kulesza

  4 września 2020 o 09:00

  Polecam https://mojseansik.pl oglądam z zagranicy i działa!

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na Górę