Porady

Driver Booster – czyli jak zaktualizować swoje sterowniki dzięki programowi Driver Booster.

Kiedyś aby zaktualizować sterowniki do jakiegokolwiek sprzętu znajdującego się w naszym komputerze, trzeba było odwiedzać oficjalne strony, następnie szukać ich zgodnie z tym jaki sprzęt posiadamy, co zazwyczaj zajmowało sporo czasu. Aktualnie rozwiązanie jest o wiele prostsze i zajmuje o wiele mniej czasu niż kiedyś. Teraz wystarczy zainstalować program Driver Booster i wszystko będzie na wyciągnięcie ręki. Program ten sam znajduje sprzęt jaki posiadamy w naszej „skrzynce” a następnie dopasowuje do niego sterowniki. Nie trzeba już spędzać godzin na szukaniu przykładowo modelu naszej karty sieciowej aby znaleźć odpowiednie sterowniki. Program Driver Booster zrobi to za nas. Jak zainstalować i obsługiwać program dowiecie się poniżej.

  1. Na początek pobieramy program http://www.dobreprogramy.pl/Driver-Booster,Program,Windows,41956.html
  2. Następnie klikamy na pobrany plik i instalujemy go.
  3. Po instalacji programu wyświetli się nam okienko z propozycją Newslettera. Ja osobiście zazwyczaj omijam takie rzeczy szerokim łukiem, gdyż nie chce spamu na skrzynce. Aby pominąć ten krok, należy po prostu nacisnąć „Give up my free gift”.

  4. Po ominięciu lub zaakceptowaniu propozycji ze strony programu, wyświetli się okienko, że instalacja przebiegła pomyślnie.

  5. Program zaraz po instalacji automatycznie zacznie skanowanie w poszukiwaniu przestarzałych sterowników. Prawdopodobnie wiele z nich będzie przestarzałych gdyż niektóre z nich są poprawiane co najmniej raz w tygodniu.
  6. Aby uaktualnić sterownik należy kliknać przycisk „Aktualizuj”. Spowoduje to pobranie najnowszego sterownia do sprzętu który wybraliśmy.
  7. Po pobraniu Driver Booster zainstaluje nowy sterownik do naszego sprzętu. 

Program Driver Booster to świetne rozwiązanie dla wszystkich. Na pewno ułatwi życie każdemu kto nie lubi spędzać dużo czasu na szukaniu sterowników po stronach internetowych. Myślę, że na pewno każdy znajdzie w nim spore zastosowanie.

Komentuj

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na Górę