PR

Doładowanie PS4 bez karty i bez gotówki? Sprawdź, jak zrobić je przelewem!

Do doładowania konsoli PlayStation 4 bezpośrednio na stronie PlayStation musimy posiadać kartę płatniczą – debetową albo kredytową. Gdy jej nie mamy, możemy wybrać się również do sklepu oferującego karty z doładowaniami. Jest jednak jeszcze trzecie rozwiązanie, a mianowicie zakupienie doładowania i opłacenie go przelewem. Jak to zrobić?

Doładowanie do konsoli PS4 pozwala nam na uzyskanie dostępu do szerokiej gamy różnych materiałów – nie tylko gier, ale również dodatków czy filmów. Wiele z nich nie jest oferowanych w formie fizycznej, dlatego możemy kupić je tylko cyfrowo – bezpośrednio w sklepie PS. Dodatkowo możemy także wykupić usługę PlayStation Plus, która pozwala na uzyskanie dostępu do funkcji multiplayer przez internet, a także daje nam dodatkowe bonusy – dwie darmowe gry co miesiąc oraz liczne zniżki.

Z tych ofert możemy skorzystać obecnie nie tylko w oficjalnym sklepie PlayStation, ale również w wielu innych miejscach. Warto wskazać, że karty do doładowań znajdziemy w salonikach prasowych, w sklepach stacjonarnych z grami, w sklepach z elektroniką czy nawet w niektórych hipermarketach. Możemy wtedy po prostu uregulować rachunek gotówką.

Nie każdy z nas jednak ma jeden z takich sklepów w okolicy – możemy zdecydować się wtedy na jeszcze jedną opcję, a mianowicie na doładowanie PS4 przez internet, ale zapłatę przelewem. Jak to zrobić?

Przede wszystkim potrzebujemy odpowiedniego serwisu internetowego sprzedającego doładowania. W tym celu nie musimy mieć karty płatniczej, ponieważ wystarczy, że posiadamy konto bankowe z dostępem on-line, z którego wykonamy wygodny przelew. Serwisy tego rodzaju wykorzystują systemy szybkich przelewów, dlatego swój kod doładowania możemy otrzymać nawet w przeciągu paru minut od dokonania transakcji.

Serwisy prowadzące sprzedaż kodów poza oficjalnym sklepem często organizują również różnego rodzaju promocje i mają bonusy dla klientów – możemy wtedy bez problemu dokonać transakcji i dodatkowo otrzymać obniżkę na doładowanie. Warto śledzić aktualne oferty!

Źródło: Notka PR

Komentuj

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na Górę