PR

Co na prezent dla geeka komputerowego

Jeszcze nie wszystkie prezenty kupione? Wciąż zastanawiasz się, co będzie najlepszym prezentem dla bliskiej osoby, której największą pasją są komputery? Podpowiadamy, jakie upominki z pewnością przypadną do gustu geekowi i które nie nadwyrężą Twojego budżetu!

Książka zawsze idealnym pomysłem

Chociaż istnieje przekonanie, że Polacy nie czytają książek, wciąż aktualizowane listy bestsellerów pokazują coś zupełnie innego. Książki w naszym kraju czyta się na potęgę i jeśli szukasz prezentu dla osoby z pasją, z takim upominkiem z pewnością trafisz w jej gust. Geecy komputerowi cenią sobie dobrą fantastykę, kryminały i pozycje popularnonaukowe o tematyce fizyki i astronomii. Wybieraj spośród literatury pięknej i poradników – może akurat Twój bliski planuje rozszerzyć swoje zainteresowania i trafisz w dziesiątkę?

Kubek na niestygnącą herbatę lub kawę

Geecy komputerowi to ludzie z pasją, a kiedy człowiek poświęca się swojej pasji, to zapomina o bożym świecie. Nierzadko zdarza się mu wtedy zapomnieć o jedzeniu, a co dopiero o właśnie przygotowanej kawie. Pewnie i Tobie nie raz przytrafiło się sięgnąć po kubek, który okazał się być już lodowato zimny. Bliska CI osoba z pewnością doceni prezent w postaci kubka termicznego, w którym jego napój pozostanie ciepły tak długo, jak będzie trzeba, kiedy ona będzie oddawać się swoim zainteresowaniom. A jeśli do tego kubek ten będzie posiadał jakiś ciekawy nadruk, np. z postaciami z ostatniego głośnego filmu o superbohaterach, na bank stanie się ulubionym gadżetem obdarowanego!

Gra planszowa na długie wieczory z bliskimi

Chociaż mówi się, że geecy to osoby wycofane, z pewnością sprawisz swojemu maniakowi komputerowemu ogromną radość podarowując mu grę planszową, przy której będzie mół spędzać czas z rodziną lub przyjaciółmi. Im bardziej zagmatwana fabuła planszówki, tym lepiej. A przy okazji sprawisz ten prezent sobie – nic tak bowiem nie poprawia humoru i nie zacieśnia więzi jak wspólne rozwiązywanie zagadek. Dla mniej cierpliwych dobrym pomysłem będą gry imprezowe, które zajmują do 15 minut i zapewniają mnóstwo śmiechu i zabawy.

Gra komputerowa

Skoro prezent ma być dla geeka komputrowego, to dlaczego nie gra komputerowa? To zazwyczaj pierwsza rzecz, jaka przychodzi do głowy, kiedy myślimy o prezencie dla fana elektroniki. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaka pozycja będzie najlepsza lub obawiasz się, że Twój bliski posiada już daną grę, zawsze możesz podarować mu voucher do platformy gamingowej lub sklepu.

Jakie gadżety będą najlepszym prezentem dla gracza? Sprawdź tutaj!

Voucher do wirtualnej rzeczywistości lub exit roomu

Jeśli jesteś zdania, że gadżety nie są dobrym pomysłem na prezent, podaruj bliskiej Ci osobie emocje i doskonałą zabawę. Pasjonatowi z pewnością spodoba się wycieczka do salonu wirtualnej rzeczywistości lub exit roomu, gdzie osobiście będzie mógł przeżyć przygodę, jaką do tej pory mógł oglądać jedynie na ekranie komputera. Przed wyborem odpowiedniej atrakcji sprawdź ich poziom trudności i zdecyduj się na taki, który spodoba się również pozostałym osobom, które obdarowany zabierze ze sobą.

Źródło: Notka PR

Komentuj

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na Górę