Porady

Ashampoo WinOptimizer – czyli jak przyspieszyć swój komputer ?

Ashampoo WinOptimizer to program, który służy w głównej mierze do przyspieszenia naszej stacji roboczej i optymalizacji systemu. Posiada również funkcje zarządzania prawami użytkownika, usuwania zbędnego oprogramowania, szyfrowania i wiele innych przydanych funkcji. Program Ashampoo jest uniwersalny i posiada naprawdę spory zasób funkcji do wykorzystania. Jest to program darmowy dzięki czemu każdy użytkownik będzie mógł sobie pozwolić na wykorzystywanie tego programu. Jednak aby korzystać z programu należy pobrać darmowy klucz aktywacyjny. Co zrobić aby go otrzymać ? Dowiecie się w poradniku.

 1. Wchodzimy w Google i wpisujemy Ashampoo WinOptimizer download
  yryiecn
 2. Pobieramy program i klikamy plik .exe
 3. Podczas instalacji program poprosi nas o darmowy klucz, który musimy pobrać ze strony producenta. W tym celu klikamy pobierz darmowy klucz aktywacyjny w instalatorze.
  asha
 4. Po kliknięciu zostaniemy przekierowani na stronę producenta na której musimy podać swój adres email. Po wpisaniu maila w odpowiednim miejscu, dostaniemy wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
  avrbynf
 5. Następnie klikamy potwierdzenie co ponownie przekieruje nas na stronę producenta. Tam należy wpisać swoje dane i potwierdzić.
  tdhphxk
 6. Następnie po potwierdzeniu dostaniemy darmowy klucz do programu Ashampoo.
  pvraufb
 7. Teraz wystarczy wkleić klucz do instalatora i kontynuować proces instalacji Ashampoo
  ashampunio
 8. Aby rozpocząć oczyszczanie systemu a przy tym przyspieszenie go, klikamy przycisk „Uruchom” w programie.
  ashaasda
 9. Następnie klikamy przycisk „Napraw teraz” i cieszymy się posprzątanym system.

Program Ashampoo to bardzo przydatne narzędzie, które pozwoli nam nie tylko na pozbycie się zbędnych plików ale również skuteczną optymalizację systemu. Myślę, że każdy będzie zadowolony z użytkowania programu i pomoże on w wielu problemach z systemem Windows.

Komentuj

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na Górę